28 Şubat 2011 Pazartesi

Oscar Vanity Party,Oscars Viewing Party,Red Carpet,ne ararsanız yani...

     Bir de Vanity oscar party görüntüler var sizler için:)Gwyneth Paltrow, Michael Kors  elbisesiyle ve Jimmy Choo “Cosmo” clutchla partiye katılmış,Cameron Diaz ise, ayakkabıda Jimmy Choo ‘glint’i tercih etmiş.Gwyneth Paltrow un red carpet elbisesini de çok beğendim, soğuk ve asil birh avası var bu kadının,aslında elbise çok düz,hareketsiz olsa da ben tarzını çok başarılı buldum,Party kıyafeti de aynı şekilde.
Aiswarya Rai ise bronze bir Giorgio Armani tercih etmiş, clutch ise;Jimmy Choo “Lana’.Hintlilerde başka güzel ama,elbisenin rengini beğenmedim belki değişik maviler tercih edebilirdi.
Hilary Swank Gucci Premiere couture tercih  etmiş,renk geçişleri güzel..
Helena Bonham,Tim Burton u da almış yanına,Alice Harikalar diyarından gelmiş..
Hayden Panettiere‘in elbisesi Luca Luca,takıları Sutra ve çanta-ayakkabı Jimmy Choo.
 
                          Jessica Biel elbisesi Versace.
Kim Kardashian kıyafet seçimini J. Mendel’den yana yapmış,takılar Lorraine Schwartz ve clutch Judith Leiber.Bu kadını oldum olası sevmediğim için hiçbir şeyi yakıştıramıyorum,aslında elbise ve saç tek başına hoş,özellikle yaka detayını başarılı buldum.
                        Madonna ve kızı Lourdes Leon
                         Mandy Moore(Çok yorum yaptım buna yapmıyayım artık:)
Marisa Tomein'in Charles James elbisesini hiç mi ama hiç beğenmedim.Göğüs dekoltesi berbat,kapatalım diye düşünmüşler ama ayarı kaçmış,dikişleri çok kötü,etek uçlarını hele hiç beğenmedim.Tabi sadece şunu beğenmedim ,bunu beğenmedim demekle olmuyor millet,ama yok işte olmayan birşeyler var.Bu arada takıları Van Cleef ve Arpels.
Matheww McConaughey Dolce & Gabbana;Camila Alves elbisede Kaufman Franco,ayakkabıda Stuart Weitzman ,takıda Lorraine Schwartz tercih etmiş.Ben tarzını çok beğendim,elbisesi harikalar harikası olmamasına rağmen çok şık görünüyor.
Penelope Cruz L’Wren Scott elbise tercih etmiş, hareket katılmaya çalışılmış elbiseye ama renk de bana göre kötü,bence akşamın en kötülerinden.
Sandra Bullock Vera Wang tercih edenlerden,ama kırmızı renk de olsa kıyafeti kurtaramamış,klasik göğüs figürü Vera Wang'ın.
Russell Brand ,sanırım tarzından kaynaklı,smokin tercih etmemiş.iyi de etmiş.Geçtiğimiz yıllardaki törende Mickey Rourke'da smokin tercih etmeyenlerdendi.Töreni izlerken çığlık atmıştım,’adamım’ şeklindeJ
Bir insanın kendine has bir uslubunun olması çok takdir edilici bir durum gerçekten...

               

0 yorum: